przedszkole w Krakowie przedszkole w Krakowie

Przedszkole w Krakowie – dostępne oferty

Każdy rodzic bez wątpienia dba o rozwój swojego dziecka. Już od najmłodszych lat chcieliby widzieć postępy niemal w każdej dziedzinie ich życia. Czy rzeczywiście jest to możliwe? Czy zajęcia w przedszkolu mogą odbywać się tak, że dziecko pobudzi swoje zainteresowania i już na tak wczesnym etapie wybierze choćby jedną z kilku dróg, w których chce się realizować w przyszłości?

Zacznijmy od tego, że nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że dziś dzieci rozwijają się o wiele szybciej, niż ich rówieśnicy przed laty. Zwłaszcza pod względem nowoczesnych technologii przyswajanie wiedzy, możliwości i umiejętności przychodzi im całkiem naturalnie. Kilkuletnie dziecko obsługujące smartfona nikogo już przecież nie dziwi.

Z oczywistych względów większość rodziców nie wiąże jednak wielkich nadziei z obsługą smartfonów czy konsoli play station przez ich dzieci. Wolą, by rozwijało umiejętności artystyczne, społeczne, sportowe lub nawet takie, które przydadzą się w pracy w dorosłym życiu.

Dlatego przedszkole w Krakowie może zaoferować nie tylko zajęcia, które odbywają się w większości podobnych placówek. Angielski, rytmika, zajęcia wyrównawcze i sportowe, a do tego wizyty ciekawych osób to niemal codzienność w przedszkolu, które regularnie plasuje się na najwyższych miejscach nie tylko w lokalnych rankingach. W czym tkwi tajemnica sukcesu? To żadna tajemnica, bo przyczyny są dwie: jedna to doświadczona, ale wciąż pełna entuzjazmu kadra, a druga to program nauczania, który jest bogato okraszony zajęciami dodatkowymi. Część z nich można wybierać, a inne są organizowane dla wszystkich. Przede wszystkim jednak kadra skupia się na tym, by dzieci nauczyły się współpracy w grupie i wspólnego tworzenia.