kokon dla niemowlaka kokon dla niemowlaka

Jak spełnić senne oczekiwania naszych dzieci?

Komplet pościeli do łóżeczka to rzecz, którą każdy rodzic zakupuje przed narodzinami dziecka. Na czym się jednak skupić i czym kierować się przy wyborze? Czy ważny jest kolor, materiał, a może sama faktura i grubość?

 

Dzieci są wymagające

Niemowlęta potrzebują mnóstwa pracy i pielęgnacji, niczym świeże sadzonki w ogródku babci potrzebują ciągłego doglądania, podlewania i tak dalej. Maluchy oprócz miłości i jedzenia potrzebują mnóstwa odpoczynku i snu. W pierwszy miesiącu życia noworodki śpią nawet do 20 godzin, później od 14-16 godzin dziennie. Jest to długi czas, w którym nasza pociecha leży w łóżeczku i śni. Aby sen był mocniejszy i maluch się nie wybudził trzeba zadbać o to by miał wygodnie.

 

Piramida wartości śpiocha

Łóżko – podstawa dobrego snu. Dla niemowląt stworzono różnego rodzaju kołyski, bujające się samodzielnie lub nie, wybór jest ogromny. Następnie w naszej piramidzie znajdują się rzeczy mające bezpośredni kontakt ze skórą maluszka. Mowa tu o kołderce, poduszeczce i prześcieradle. Wszystkie te rzeczy powinny być z najdelikatniejszego materiału aby nie uczulić i nie podrażnić skóry. Dodatkowo warto wypróbować kokon dla niemowlaka, który sprawdzi się dla tych najbardziej wymagających dzieci. Później zostaje nam już tylko to co maluch ma na sobie. Szeroki wybór body, piżamek, koszulek i innych, to już kwestia gustu i tego co malec będzie lubił.

 

Szwalnia Snów

Szwalnie Snów to sklep internetowy, oferujący przepiękne pościele i kołdry. W swojej ofercie ma również kokony i rożki dla dzieci, a także baldachimy i zasłonki. Wszystko stworzone z myślą o najmniejszych. Materiały wykorzystane w produktach to wysokiej klasy tkaniny nieuczulające. W sklepie znajdziemy również poduszki motylki, które zagwarantują niemowlakom stabilność szyi i głowy oraz uchronią przed wstrząsami. Szwalnia Snów szyje produkty w ogromnej ilości wzorach, dzięki czemu możesz wybrać pościel, czy kocyk pod kolor pokoiku dziecka.

Zobacz więcej: Szwalnia snów | Kokon dla niemowlaka