materiały do produkcji przypinki materiały do produkcji przypinki

Przypinki – gadżety nie tylko reklamowe

Choć przypinki reklamowe w znakomitej większości są małe, bądź bardzo małe, to wbrew temu co można by pomyśleć, są też całkiem pojemne. Spokojnie da się na takiej plakietce wydrukować określone logo, zdjęcie produktu, datę czy dane firmowe lub krótki slogan reklamowy. Przypinki z własnym nadrukiem to oferta kierowana przede wszystkim do firm czy instytucji, ale nie tylko. Również klienci indywidualni mogą sięgnąć po przypinki na zamówienie drukując na nich na przykład podziękowania ślubne czy imiona na imprezę.

Doskonała jakość przypinki

Omawiając jakość dostępnych przypinek reklamowych trzeba skupić się na kilku sprawach równocześnie. Bardzo ważny jest nadruk, dlatego mądrze jest skorzystać z oferty takiej firmy, która gwarantuje jego znakomitą jakość. I naprawdę, zwykła drukarka do takiego nie wystarczy. Papier także musi być lepszej jakości i grubszy niż standardowy. Kolejną rzeczą, której trzeba się przyjrzeć, to czy producent gwarantuje odpowiednio odporną na uszkodzenia folię. To ona jest kluczowa w ochronie i tym samym długiej trwałości nadruku umieszczonego na przypince.

Idąc dalej, nie wolno zapomnieć o komponentach, z których zostanie złożona przypinka. Są to dwie blaszki. Przód jest gładką płaską powierzchnią, do której przyłożony będzie wydruk. Tył przypinki natomiast można wybierać. To również będzie blaszka, ale pytanie czy znajdzie się na niej po prostu agrafka czy postawimy na bardziej nieszablonowe rozwiązanie. Agrafkę może śmiało dziś zastąpić magnes czy nawet podwójny magnes, ale również przyssawka do szkła lub magnes z wbudowanym otwieraczem kapsli butelkowych. Bez znaczenia co wybierzemy, to komponenty te powinny być wyprodukowane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu będą mocne, odporne na uszkodzenia i nie straszna im będzie wilgoć.

Zastosowanie przypinki

O celach reklamowych nie ma co więcej mówić. Na przypinki da się nadrukować każdą reklamę, a ich przeznaczenie – ludzie noszą je przypięte na swoich torbach, kurtkach, bluzach czy koszulach, powoduje, że potrafią wykręcać niezłe zasięgi. To przecież w reklamie jest niezwykle ważne. Zestawiając to jeszcze z niskim kosztem produkcji przypinki mamy idealny gadżet reklamowy.

Jeśli uświadomimy sobie, że przypinki to nie tylko gadżety reklamowe, to szybko zrozumiemy, że przypinki z własnym nadrukiem mogą stać się idealne także na śluby, studniówki, wszelkiego rodzaju targi, kongresy czy sympozja, ale również na imprezy czy każdego typu eventy. Da się nimi zaznaczyć swoją obecność, a przy tym są miłym i przyjemnym dla oka identyfikatorem.