woreczki na lawendę

Piękne woreczki na lawendę

Lawenda od wieków znana jest ze swoich uspokajających, odprężających właściwości. Wpływa na organizm relaksująco i pomaga w usypaniu. Jej działanie doceniają zwłaszcza osoby spotykające się na co dzień z dużą ilością stresu oraz problemami z zasypianiem.

Dowiedziono, że zapach lawendy w pobliżu miejsca snu sprzyja szybszemu zapadaniu w sen oraz poprawia jego jakość. Sen jest głęboki, a rano budzimy się wypoczęci. W jaki jednak sposób sprawić by nasza sypialnia pachniała lawendą? Sposobów jest wiele – można stosować specjalne spraye rozpylane na pościel lub olejki eteryczne umieszczane w przeznaczonym do tego kominku.

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się jednak być stosowanie suszu. Suszone kwiaty lawendy wystarczy umieścić w odpowiednim woreczku i postawić na szafce nocnej lub nawet położyć pod poduszką. Nasz sklep, woreczkowo.pl, oferuje wypełnione suszem woreczki na lawendę ozdobione pięknymi grafikami. Woreczki te idealne są nie tylko do użytku własnego, lecz także na prezent.

Warto również zaznaczyć, że ułatwianie zasypiania nie jest jedyną funkcją, jaką mogą one pełnić. Równie dobrze sprawdzą się w szafie, jako środek nadający ubraniom pięknego zapachu, jak również w łazience, pochłaniając nieprzyjemne zapachy. Taki naturalny sposób odświeżania powietrza jest o wiele zdrowszy i bardziej ekologiczny niż tradycyjny spray. Biorąc pod uwagę jego wszechstronność, w każdym domu z pewnością znajdzie się miejsce dla woreczka z suszem lawendowym. Będzie on stanowił gustowny dodatek do każdej sypialni, szafy czy łazienki.

Zobacz: Woreczki na lawendę