hydraulik Kraków hydraulik Kraków

Hydrauliczny zawrót głowy

Instalacje sanitarne stanowią aktualnie wyposażenie prawie 99% budynków. Kanalizacja podobnie jak inne elementy tworzące przestrzeń użytkową psuje się w najmniej odpowiednim momencie. Tego typu usterki zaskakują nas zazwyczaj w dni świąteczne i w czasie godzin nocnych. Miotając się pomiędzy cieknącą coraz szybszym strumieniem wodą i ręcznikami, znajdźmy chwilę czasu, by zadzwonić do firmy Hydraulik 24 Kraków i poprośmy o pomoc fachowca.

Firma Hydraulik 24 Kraków to grupa fachowców w dziedzinie hydrauliki. Pęknięte uszczelki, zatkana kanalizacja, czy zamarznięta rura nie stanowi dla nich problemu. Ponadto zajmą się oni Państwa systemem centrlanego ogrzewania, instalacją wody użytkowej, a także sanitariatami takimi jak toaleta, czy umywalka. Możliwy jest także montaż baterii i innych przyrządów niezbędnych do higieny osobistej, a wchodzących w zakres instalacji sanitarnej.

Jak sama nazwa wskazuje przedsiębiorstwo świadczy swoje usługi przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Oferowane ceny są konkurencyjne pod względem tych, które znaleźć można w innych firmach hydraulicznych w Krakowie. Na szczególną uwagę zasługuje fakt szybkiej interwencji, która w okresie nocnym i świątecznym droższa jest jedynie o 50 %. W niektórych miejscach pomoc taka jest premiowana podwójnie lub potrójnie w stosunku do cen podstawowych. Przykładowy cennik usług znajduje się na stronie internetowej http://www.hydraulik24.krakow.pl/, w zakładce „Cennik”.

Pomoc fachowca nie pojawia się jednak z nieba. By uzyskać pomoc wymagany jest kontakt pod numerem telefonu: 692 206 935. Formularz udostępniony w witrynie przeznaczony jest dla osób posiadających pytania, które nie wymagają pilnej interwencji. Informacje przesyłane w wiadomości e-mail zazwyczaj również nie są odczytywane na bieżąco. Pamiętajmy o tym!

Zobacz też: Hydraulik Kraków