herbata konopna

Zdrowie na wyciągnięcie ręki

Wielu z nas w okresach zimy czy wiosny musi borykać się z przeziębieniem lub grypą. Staramy się temu zapobiec zażywając różnego rodzaju witaminy, suplementy diety i tak dalej. Jednak jak się okazuje, taki sposób nie bardzo działa, co nie jest niczym nowym, ponieważ na bakterie i wirusy, które teraz są w powietrzu, nie są do wyleczenia takimi sposobami.

Jest jednak jeden ciekawy sposób, o którym nie wszyscy wiemy, a pomaga zapobiec chorobom przez wiele długich miesięcy, jeżeli tylko regularnie go stosujemy, mianowicie herbata konopna. Ta herbata ma to do siebie, że zrobiona jest z wysuszonych liści konopi, które świetnie działają, jako pomoc przed zarażeniem się, ale również, jako pomoc w walce z tym przeziębieniem, jeżeli się zaraziliśmy. Niestety bardzo dużo ludzi w naszym kraju sądzi, że herbata konopna CBD ma cokolwiek wspólnego z narkotykami, niestety to nie prawda. Jest to całkiem co innego, a substancja, która jest w marihuanie, czyli THC nie występuje w tej herbacie. Jednak nasz kraj jest bardzo, jakby to powiedzieć…. Zacofany. Wielu ludzi nie wierzy w takie herbaty, a szkoda, ponieważ robią dla nas naprawdę dobrze.

W krajach zachodnich Unii Europejskiej i w krajach z kontynentu Amerykańskiego ludzie od wielu lat używają takich herbat, które świetnie chronią nasze organizmy przed zakażeniami. Potwierdza się to w wynikach, ponieważ w krajach gdzie tej herbaty się używa, ludzie, o połowę rzadziej chorują na zwykłe choroby, a nawet dwa razy rzadziej na cięższe, niż w Polsce. Dlatego polecam wszystkim taką formę ochrony swojego zdrowia.