najlepsze escape roomy potrafia zaskoczyc

Przygoda dzięki escape room

Czy często spotykasz się z uczuciem znużenia w czasie wolnym? Nie wiesz, co ze sobą zrobić? Znudziło Ci się już kino czy wyjścia na bilarda? Może czas pomyśleć o jakieś formie rozrywki intelektualnej, która Cię pobudzi do działania? Jeśli w dzieciństwie lubiłeś zagadki, a rozwiązany labirynt powodował u Ciebie atak euforii, może czas pomyśleć o powrocie do korzeni? Co mam na myśli? Fantastyczną przygodę, którą umożliwi Ci niejeden escape room w Krakowie.

Kraków to miasto, w którym możesz spokojnie znaleźć pokój zagadek, który wprawi w ruch Twoje szare komórki, pozwoli się sprawdzić, jednocześnie spowoduje, że znów poczujesz delikatne uczucie radości. Taki escape room może być zaaranżowany na różne sposoby. Zawsze możesz znaleźć coś dla siebie. Czy lubisz tradycyjne kryminały, fantastykę czy typowe horrory z zombie w roli głównej, na pewno znajdziesz coś dla siebie w tego typu miejscu. Gdzie zagrać w escape game w Krakowie? Polecam www.lostroom.pl – moim zdaniem jest to najlepszy escape room w Krakowie, w którym znajdziemy kilka różnotematycznych pokoi zagadek.

Jeśli ktoś nie wie o co w tym chodzi, to idea escape roomów polega na tym, że z grupką znajomych zamykasz się w pomieszczeniu pełnym zagadek, które masz za zadanie rozwikłać w określonym przedziale czasu. Zagadki mają przeróżną formę i często oprócz logicznego myślenia, wymagają silnej współpracy między sobą. Cały trik polega na tym, że jesteś zamknięty w pokoju, z którego możesz wyjść jedynie po rozwiązaniu wszystkich rebusów i zagadek.

Gry escape game nie dość, że testują nasz intelekt, to jeszcze musimy wykazać się szybkością i refleksem. Jeśli nam się nie powiedzie, oczywiście opuszczamy pokój po czasie, który był przeznaczony na rozgrywkę, co oznacza porażkę.