shooting krakow shooting krakow

Celny strzał

Strzelectwo to jeden z najszybciej rozwijających się sportów w Polsce. Coraz większa liczba zainteresowanych bronią palną wynika nie tylko z zaostrzającej się sytuacji międzynarodowej czy mody na posiadanie broni, ale również z wielowiekowych narodowych tradycji strzeleckich w naszym kraju. Rozbudowująca się baza strzelnic powstających w każdym większym mieście czyni strzelectwo sportem łatwo dostępnym.

W rejonie Krakowa znajduje się wiele strzelnic o różnych rozmiarach i powierzchniach. Zróżnicowany jest też wybór broni, z których można oddać strzały. Wiele strzelnic nie spełnia oczekiwań klientów nie oferując kursów nauki strzelania, nie zezwalając na naukę strzelania dla dzieci bądź posiadając sprzęt stary/zawodny niedający przyjemności ze strzelania. Również ceny wielu ośrodków są zdecydowanie zbyt wysokie nieprzystające do realiów.
Na tle takich niezbyt zachęcających obiektów wyróżnia się strzelnica , która oferuje wysoką jakość usług w stosunku do ceny, posiada wykwalifikowaną kadrę instruktorską oraz oferuje liczne kursy obsługi broni wliczone w cenę wynajmu obiektu. Wprowadzony system wynajmu czasowego pozwala zmniejszyć ceny i dopasować grafik funkcjonowania przedsiębiorstwa do potrzeb klientów.
Dodatkowym atutem omawianej strzelnicy jest ciekawa oferta broni, z której można w tym obiekcie korzystać. Podstawowym rodzajem stosowanej tu broni jest legendarny karabin Automat Kałasznikowa 47, znany z wielu filmów i swojej niezawodności. Broń pozwala na strzelanie zarówno w trybie ręcznym jak i automatycznym. Oddanie z niej nawet kilku strzałów jest wspaniałym przeżyciem szczególnie dla młodszych klientów zaś starszym pozwala powspominać dawne czasy służby wojskowej. Na wyposażeniu strzelnicy znajdują się też wiatrówki, radziecki karabinek SWD oraz amerykański karabin M 16.