moda-slubna. moda-slubna.

Anna Kara projektantka sukien ślubnych 2024

Już na samą myśl o poszukiwaniach sukni ślubnej robi nam się słabo. Wiemy przecież, że tych kreacji jest całe mnóstwo na rynku, a jako że zwykle mamy spory problem z wybieraniem dla siebie właściwych ubrań, obawiamy się dość mocno, że zakupione przez nas suknie ślubne tak naprawdę kompletnie nie będą pasować do naszej urody czy sylwetki.

Jeśli zakupy tego rodzaju mocno nas przerażają, udajmy się na nie z drugą osobą. Zachęćmy do nich kogoś, kto będzie w stanie nam dobrze doradzić. Taka pomoc zawsze nam się przyda.
Najswobodniej czujemy się zwykle w towarzystwie swoich koleżanek. Uwielbiamy chodzić z nimi po galeriach handlowych i wszystkich butikach, pomagając sobie w wybieraniu kolejnej pary dżinsów czy koszuli do biura.

Jeśli tylko poprosimy swoje koleżanki o pomoc w wybraniu sukni ślubnej, będą one niesamowicie szczęśliwie, mogąc udać się z nami do tych wszystkich eleganckich salonów. Najlepiej weźmy ze sobą do nich przynajmniej dwie dobre przyjaciółki. Pokazujmy im wszystkie suknie ślubne na sobie, przymierzając je, a następnie prezentując się w nich przed koleżankami i ekspedientkami. Czasem to właśnie osoby pracujące w salonach sukien ślubnych potrafią najlepiej doradzić swoim klientkom. Na co dzień zajmują się przecież kreacjami dedykowanymi pannom młodym, dlatego wiedzą doskonale, które z nich pasują kobietom grubszym, a które najlepiej prezentują się na niższych i smukłych dziewczynach.

Najprawdopodobniej będziemy musiały przejrzeć przynajmniej kilkadziesiąt sukni ślubnych, zanim znajdziemy tą naprawdę idealną. Przygotujmy się więc na trudne zakupy i podejdźmy do nich ze spokojem.

Suknie ślubne 2024